"Kur'an Öğreniyorum v1.2 (Bedava Web Sürümü)" programının kuruluş dosyası yaklaşık 67 MB boyutunda. Programı daha kolay indirebilmeniz ve indirme sırasında yaşanabilecek kesintilerden etkilenmemeniz için GetRight veya FlashGet gibi bir download programı kullanmanızı öneriyoruz.

"Kur'an Öğreniyorum v1.2", aşağıdaki özelliklere sahip bir sistemde sorunsuz çalışabilir:

 

 
 
  • Pentium 166 veya üstü bir bilgisayar
  • Ses Kartı
  • Windows 98, Windows ME, Windows 2000 veya Windows XP işletim sistemi
  • Yüksek renk (16 bit)
 
     
       
 

Kur'an Öğreniyorum v1.2 (Bedava Web Sürümü) artık tek bir kuruluş dosyasına sahip. Bu dosyayı aşağıdaki link'e tıklayarak indirebilirsiniz.

 

 
  Kur'an Öğreniyorum v1.2 (Bedava Web Sürümü) Kuruluş Dosyası (70.415.180 bytes)  
 

 

İndireceğiniz zip dosyası içinde kuruluş (setup) programı bulunmaktadır. Bu dosyayı çalıştırabilmek için öncelikle WinZip veya benzeri bir yazılım kullanarak exe uzantılı dosyayı (oku-setup.exe) açın. Ardından bu dosyayı üzerine çift tıklayarak çalıştırın.

Önemli Not: Lütfen indirdiğiniz dosyanın boyutunu, yukarıda belirtilen dosya boyutuyla karşılaştırın. Aynı değilse, indirdiğiniz dosya bilgisayarınıza eksik kopyalanmış olabilir.

Alternatif download link'leri

SIMTEL.NET KURAN OGRENIYORUM MIRROR SITES

Yukarıdaki link'e tıkladığınızda simtel.net'in download sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada size en yakın mirror site'ı seçerek kuruluş dosyasını indirebilirsiniz.

WINDOWS VISTA'DA PROGRAMI ÇALIŞTIRINCA PROBLEM Mİ YAŞIYORSUNUZ ?

Windows Vista altında problem yaşıyorsanız programın simgesi üzerine sağ tuşla tıklayarak gelen menüden 'Yönetici olarak çalıştır' seçeneğini işaretleyin. Probleminiz düzelecektir.

 
     
     
 Copyright 2004 HomeMade Software